جرثقیل های سقفی تک پل،مناسب ترین وبه صرفه ترین انتخاب برای:

 • ظرفیت های تا 16 تن
 • محدوده پوشش تا 26 متر دهانه
 • خدمات کلاس “C” (خدمات متوسط)

برخی مزایای جرثقیل های سقفی تک پل:

 • هزینه تولید پایین تر و در نتیجه قیمت پایین تر نسبت یه مدل دو پل
 • وزن مرده کم
 • كار گیر مناسبتر نسبت به جرثقیل های سقفی دوپل به دلیل كمتر بودن عرض ترولی
 • پایین تر بودن قیمت بالابرهای تك پل آویز نسبت به دوپل آن
شرکت جر ثقیل سازی آداك می تواند تمامی سیستم های جرثقیل تک پل را به تناسب نیازهای شما مهندسی، طراحی، ساخته و نصب نماید. با خرید قطعات بنیان صنعت آداک شما در آینده شرکت خود سرمایه گذاری می کنید . در بخش بررسی و تحقیق ما ، مهندسین بطور مداوم در حال تجزیه و تحلیل راه های جدید در مورد بالابری و تجهیزات جرثقیل هستند . پیشرفت و نوآوری بطور ثابت در فرآیند تولید و ساخت و محصولات نهایی در حال اجرا می باشد. مشتری هایی که مایل به اصلاح یا توسعه تجهیزات خود هستند می توانند به این ضمانت متکی باشند که تمام قطعات جدید مطابق با تکنولوژی روز تولید شده اند که منجر به راه حل هایی با قیمت کاملا" مناسب و موثر می شود .این جرثقیل ها در داخل سالن مسقف وکارگاه های صنعتی نصب می شوند و در طول و عرض و ارتفاع سالن، جابجایی بار را انجام می دهد.این جرثقیل ها از نوع تک پل (با دهانه و ظرفیت محدود) ساخته می شود. حرکت این جرثقیل ها در طول کارگاه توسط راهبرهای طولی بصورت جعبه چرخ ها بر روی تیرهای دو طرف سالن انجام می پذیرد . نوع سقفی آویز این جرثقیل ها معمولا به صورت تک پل ساخته شده و حرکت طولی جرثقیل توسط ترولی های آویزبه تیرهای زیر سقف دو طرف کارگاه انجام می پذیرد.

جرثقیل سقفی معمولا از سه بخش مهم تشکیل شده :

 • بالابر، جهت فراهم کردن حرکت بالا/ پایین برای بلند کردن بار
 • ترولی ( trolley )جهت فراهم کردن حرکت چپ/ راست برای ، بالابر و بار
 • پل، جهت فراهم کردن حرکت عقب/ جلو برای ترولی trolley، بالابر و بار
 • جرثقیل های سقفی در دو نوع تک پل و دو پل ارائه می شوند.

جرثقیلهای صنعتی و كارگاهی( سقفی ،دروازه ای ، بازویی، ستونی ، جرثقیل های خاص و...)

ساخت جرثقیل در صنایع، یکی از مهمترین موضوعات برای افزایش محصول، کاهش هزینه تولید و بالا بردن راندمان و بهره وری، بهبود و توسعه روش های جابجایی و انتقال مواد در کارگاه ها و کارخانه ها می باشد.استفاده از جرثقیل متناسب باعث بهره وری و صرفه جویی در هزینه ها می شود و می تواند ایمنی در کارگاه را نیز تامین کند . از سوی دیگر، خرید جرثقیلی که کارایی آن بیش از نیاز کارگاه صنعتی باشد موجب اتلاف سرمایه خواهد بود. همین امر به روشنی بیان می دارد مشاوره، طراحی ، ساخت نصب ،راه اندازی و سرویس ونگهداری جرثقیل متناسب با کار از چه اهمیتی برخوردار است هنگام طراحی جرثقیل ، نکات زیر باید مدنظر قرار گیرند: 1. نوع جرثقیل ، طرز عملکرد و نوع بهره برداری از آن (جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی ، جرثقیل های خاص و ...) 2. تعداد و دفعات بارگیری وتخلیه وهمچنین استارت واستوپ های جرثقیل 3. حداکثر وزن قابلجابجا در محدوده كار گیر جرثقیل 4. شرایط کاری و پیش بینی مدت زمان عمر جرثقیل 5. حالت های اعمال بار، ابعاد بار قابل جابجایی 6. شرایط محیطی و شرایط ویژه

نمونه ای از پروژه های اجراء شده از این نوع جرثقیل ها

 
ردیفنام و محل پروژهتصویر پروژه
1آبسان پالایش - سیرجان
2پایور اندیش - تبریز
3پتروشیمی كاویان- عسلویه
4البرز میكروسیستم - باقر شهر تهران
5لوازم طب ایران - رشت
مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی وزنجیری برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .

توضیحات بیشتر:

 • برای مشاهده عکس های بیشتری، از محصولات به صفحه گالری تصاویر وب سایت مراجعه نمایید .
 • جهت دریافت کاتالوگ محصولات به صفحه دانلود وب سایت مراجعه نمایید .
 • جهت اطلاع از لیست مصور پروژه های انجام شده به صفحه پروژه های انجام شده مراجعه فرمایید.
 • جهت مشاهده بخشی از رضایتنامه های مشتریان به بخش رضایتنامه ها مراجعه فرمایید.
 • خواهشمند است جهت اطلاع از لیست قیمت انواع محصولات ما به صفصه استعلام قیمت مراجعه فرمایید.
لازم به ذکر است جهت هر نوع سوال و یا نیاز به مشاوره همواره کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند . هرگونه سوال ویا مشاوره درخواستی خود را می توانید در سامانه پیامكی شركت با شماره 3000754659 ارسال ودر اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.مشاهده کنید که بالابرهای سیم بکسلی وزنجیری برقی BSA crane ارائه شده توسط بنیان صنعت آداک چه کاری می تواند برای شما انجام دهد . اگر به دنبال بالاترین انعطاف پذیری هستید ، BSA crane راه حل شماست .