جرثقیل دروازه ای قسمت دوم
جرثقیل دروازه ای قسمت اول
دسامبر 5, 2017
متعلقات باربرداري و قسمتهاي جرثقيل
متعلقات باربرداري و قسمتهاي جرثقيل
دسامبر 12, 2017

جرثقیل دروازه ای قسمت دوم

جرثقیل دروازه ای قسمت دوم

جرثقیل دروازه ای قسمت دوم

جرثقیل دروازه ای قسمت دوم ، یکی از انواع جرثقیل ها جرثقیل دروازه ای است که راجع به آن توضیح خواهیم داد.جرثقیل دروازه ای توسط شرکت آداک طراحی و تولید می شود.

جرثقیل در زبان فارسی به معنی گران نیز می باشد.وسیله ای است که اشیا را در زاستای قائم و از شش جهت جابجا و کنترل می کند جرثقیل بخاطر جابه جایی بار و اجسام گوناگون استفاده می شود و انواع مختلفی دارد که بسته به نوع کار از آنها استفاده می شود.

انواع آن شامل جرثقیل سقفی،جرثقیل دروازه ای،جرثقیل بازویی و جرثقیل دیواری اشاره کرد.هریک متناسب با کاربرد استفاده می شود.

نقشه جرثقیل دروازه ای

جرثقیل بیشتر در پروژه های عمرانی و صنعتی کاربرد دارد.

1-جرثقیل دروازه ای پایه متحرک : جرثقیلی است شامل یک ساختار فوقانی چرخان که عملکرد آن توسط مکانیزم بالابری بوم و استفاده از نیروی موتوری صورت می گیرد و تمام ساختمان جرثقیل بر روی یک ساختار دروازه ای شکل قرار دارد که فضای ایجاد شده بین ستون های پایه دروازه، محلی برای عبور وسایل نقلیه است. این جرثقیل می تواند به صورت ثابت یا متحرک باشد.

2-جرثقیل دروازه ای پایه ثابت :جرثقیلی است شامل یک ساختار فوقانی چرخان که عملکرد آن توسط مکانیزم بالابری و استفاده از نیروی موتوری صورت می گیرد و تمام ساختمان جرثقیل بر روی یک پایه ثابت قرار دارد.

جرثقیل دروازه ای دارای اجزای متفاوتی است مثل: ترمز یا brake ، پل ،ضربه گیر ، درام ، کالسکه یا واگن متحرک ،

ادامه این مطلب را در مقاله بعد خواهید دید…….

شرکت آداک یکی از معدودترین شرکت ها ست که در زمینه طراحی انواع مختلف جرثقیل در ایران فعالیت دارد. این شرکت در زمینه تولید جرثقیل سقفی،جرثقیل دروازه ای، جرثقیل صنعتی، بالابر پودم و بالابر هیدرولیکی با قیمت های مناسب فعالیت می کند.کار با انواع جرثقیل به خصوص جرثقیل سقفی و جرثقیل دروازه ای خیلی متداول و پر فروش است.

راه های ارتباط با شرکت آداک:

تلفن تماس دفتر مرکزی : 55912396-021

تلفن كارخانه : 56547092-021

آدرس دفتر مركزی : تهران – میدان نماز – خیابان اکبری – خیابان همت – شماره128

آدرس كارخانه : تهران – جده قدیم قم – 60 متری شور آباد – خیابان یكم شمالی –پلاك 74

آدرس سایت شرکت : http://cranebsa.ir

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *