انواع جرثقیل سقفی قسمت اول
ژانویه 2, 2018
جرثقیل دروازه ای قسمت ششم
ژانویه 9, 2018

بالابر پودم

بالابرهای آداک

بالابر پودم

بالابر پودم یکی دیگر از جرثقیل هایی است که توسط شرکت آداک تولید میشود.وینچ یک ماشینی است که از موتور، درام ، ترمز، گیربکس، قلاب و یک عامل کشش که زنجیر یا سیم بکسل است.این وینچ ها بسته به قدرت و توان کارکردشان در مدل های سبک ، متوسط ، سنگین و نیمه سنگین طبقه بندی میشود.

وینچ چیست؟ از قدیم برای جابه جایی و بلند کردن اجسام سنگین از وسیله ای استفاده میکردند که در قدیم به شکل امروزی نبود ولی کم کم با پیشرفت علم و طراحی های جدید جرثقیل ها ساخته شدند و به شکل امروزی درآمدند. در جرثقیل ها کار بلند کردن اجسام سنگین با کمک این وینج ها یا بالابر انجام میشود.

بالابر پودم

بالابرها عمدتا در دو دسته وینچ سیم بکسلی و و وینچ زنجیری تقسیم بندی می شوند.

وینچ پودم یکی از این بالابر هاست که استفاده های زیادی در کشور ما دارد.

وینچ ها دارای دو عملکرد هستند و دارای حرکت رو به پایین با قلاب هستند ولی با داشتن کالسکه می توانند در چهار سمت بار را جابه جا کنند. از نظر تعداد دورهای سیم پیچ موتور اصلی بالابر وینچ ، دو دور یا تک دور بودن ، قلاب می تواند با سرعت دو دور یا تک دور به سمت بالا و پایین حرکت کند.

به طور کلی بالابرها در دو دسته بالابرهای سیار و بالابرهای ثابت تقسیم می شوند.

بالابرهای سیار برای کار در ارتفاعات و یا انتقال بار یا نفر و انجام کارهای خدماتی مانند رنگ آمیزی ساختمان ها کاربرد دارد.

بالابرهای ثابت معمولا در خط تولید کارخانجات ، انبارها برای جابجایی اجسام سنگین بارگیری از خودرو کاربرد دارد.

شرکت آداک مدت های طولانی است که در زمینه طراحی و ساخت جرثقیل ها و بالابرهای مختلف فعالیت دارد.بالابرها ماشین هایی هستند که کاربرد های بسیار زیادی در ایران دارد و در مواردی که نیاز به کار در ارتفاعات باشد این ماشین آلات کمک شایانی به مشتریان میکند.جرثقیل و انواع جرثقیل مانند جرثقیل سقفی،جرثقیل دروازه ای، جرثقیل صنعتی، بالابر هیدرولیکی و بالابر پودم توسط شرکت آداک طراحی و ساخته می شود تا در اختیار مشتریان قرار گیرد.

راه های ارتباط با ما:

تلفن تماس دفتر مرکزی : 55912396-021

تلفن كارخانه : 56547092-021

آدرس دفتر مركزی : تهران – میدان نماز – خیابان اکبری – خیابان همت – شماره128

آدرس كارخانه : تهران – جده قدیم قم – 60 متری شور آباد – خیابان یكم شمالی –پلاك 74

آدرس سایت شرکت: http://cranebsa.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *