جرثقیل‌های آویز
سازنده جرثقیل سقفی
اکتبر 10, 2017
جرثقیل دروازه ای قسمت سوم
طراحی جرثقیل بازویی
اکتبر 21, 2017

دستورالعمل ایمنی جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی

دستورالعمل ایمنی جرثقیل سقفی

دستورالعمل ایمنی جرثقیل سقفی یک امر بسیار مهم است و در موقع کار با جرثقیل ها باید به نکات ایمنی توجه ویژه ای شود.جرثقیل سقفی یکی از متداول ترین جرثقیل ها می باشد و بسیاری از مشتریان از این جرثقیل استفاده می کنند.

دستورالعمل ایمنی جرثقیل سقفی

دستورالعمل ایمنی جرثقیل سقفی بسیار راحت می باشد و شما به آسانی می تواند در حین کار با این جرثقیل این نکات را رعایت کرده و بتوانید از این وسیله استفاده کنید.

ساخت جرثقیل سقفی به طور کلی در ایران با کیفیت بالا انجام می شود. شرکت آداک پیشرو در ساخت انواع جرثقیل به خصوص جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل صنعتی ، بالابرها مانند بالابر هیدرولیکی و بالابر پودم است.طراحی جرثقیل توسط متخصصین و طراحان خبره و مهندسین کارآزموده انجام می شود. هدف ما جلب رضایت مشتری می باشد.

ساخت جرثقیل سقفی در داخل سوله ها ، کارخانه ها و کارگاه ها برای جابه جا کردن اجسام سنگین به جای استفاده از نیروی انسانی کاربرد دارد. این جرثقیل دارای پل متحرک که حامل بالابر ثابت یا متحرک است و با استفاده از مکانیزم های خاص بارها را جا به جا می کند . از این جرثقیل برای جا به جا کردن اجسام فوق العاده سنگین به صورت افقی و عمودی استفاده می شود. این جرثقیل دو ریل موازی دارد که بارها از طریق ریل ها جا به جا می شوند. انواع جرثقیل سقفی شامل : جرثقیل جفت پل ، جرثقیل تک پل ، جرثقیل آویز و جرثقیل دروازه ای .

شرکت آداک مدت های طولانی است که در زمینه طراحی و ساخت جرثقیل ها و بالابرهای مختلف فعالیت دارد.بالابرها ماشین هایی هستند که کاربرد های بسیار زیادی در ایران دارد و در مواردی که نیاز به کار در ارتفاعات باشد این ماشین آلات کمک شایانی به مشتریان میکند.جرثقیل و انواع جرثقیل مانند جرثقیل سقفی،جرثقیل دروازه ای، جرثقیل صنعتی، بالابر هیدرولیکی و بالابر پودم توسط شرکت آداک طراحی و ساخته می شود تا در اختیار مشتریان قرار گیرد.

راه های ارتباط با ما:

تلفن تماس دفتر مرکزی : 55912396-021

تلفن كارخانه : 56547092-021

آدرس دفتر مركزی : تهران – میدان نماز – خیابان اکبری – خیابان همت – شماره128

آدرس كارخانه : تهران – جده قدیم قم – 60 متری شور آباد – خیابان یكم شمالی –پلاك 74

آدرس سایت شرکت: www.cranebsa.ir

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *